Новини

Колядники з Лубенського фінансово-економічного коледжу вразили співробітників "ЛУБНИФАРМ"

У зв'язку з переходом Православної церкви України на новоюліанський календар усі дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Різдво Христове за новим стилем православні 2023 року відзначили 25 грудня.

Акціонерне Товариство «ЛУБНИФАРМ» не стало виключенням, та напередодні свята, радо вітало колядників з ВСП "Лубенського фінансово-економічного фахового коледжу ПДАУ", які готувалися до святок так же сумлінно як і до сесії.

Колядування – це улюблене заняття дітей, адже за свою працю вони отримують солодощі та гроші. Щоб колядувати, потрібно було зібрати вертеп – групу з кількох людей. Це можуть бути як дівчатка, так і хлопці. То ж був і звіздар і дзвонар та міхоноша, а ще коза та найгарніші дівчата коледжу.

Як годиться, господарі, тобто працівники підприємства, передавали свої подарунки в мішок точніше в скриньку. Діти ж, все чесно наколядоване збирали, щоб передати нашим захисникам ЗСУ.

Крім донатів, щоб потішити дітей за їх виступ та відповідальну підготовку, Голова правління Світлана Григорівна Ващук, подарувала кожному маленький презент до святкової вечері, тож всі залишились задоволені. І працівники, які насолодились гарним виступом, підтримали традиції, допомогли нашим захисникам і дітям, бо які б не були зовнішні обставини, а життя продовжується, ми працюємо, діти навчаються і маємо надію що зберігаючи традиції, підтримуючи молоде покоління, матимемо світле майбутнє.
Поздоровлення