МЕФЕНАМІНОВА КИСЛОТА таблетки 500мг

АТ Лубнифарм
Інструкція

Показання

Гострі респіраторні вірусні інфекції та грип.

Біль низької та середньої інтенсивності: м’язовий, суглобовий, травматичний, зубний, головний біль різної етіології, післяопераційний і післяпологовий біль.

Первинна дисменорея. Дисфункціональні менорагії, у тому числі спричинені наявністю внутрішньоматкових контрацептивів, за відсутності патології тазових органів.

Запальні захворювання опорно-рухового апарату: ревматоїдний артрит, ревматизм, хвороба Бехтерева.


Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу.

Пептична виразка/кровотеча в активній формі чи в анамнезі або рецидивний перебіг хвороби (два або більше окремих підтверджених випадки виразки чи кровотечі).

Запальні захворювання кишечника, такі як хвороба Крона або виразковий коліт.

Одночасний прийом специфічних інгібіторів ЦОГ-2.

Період вагітності або годування груддю.

Дитячий вік до 5 років.


Спосіб застосування та дози.

Застосовувати лікарський засіб слід під наглядом лікаря, який визначає дозу та тривалість лікування. Застосовують всередину. Лікарський засіб слід приймати після їди.

Небажані ефекти можна мінімізувати шляхом застосування найнижчої ефективної дози протягом найкоротшого періоду часу, необхідного для контролю симптомів.

Дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 250–500 мг 3–4 рази на день. За показаннями та при хорошій переносимості добову дозу підвищують до максимальної – 3000 мг, після досягнення терапевтичного ефекту дозу знижують до 1000 мг/добу.

Дітям віком від 5 до 12 років – по 250 мг 3–4 рази на добу.

Курс лікування при захворюваннях суглобів може тривати від 20 днів до 2 місяців і більше. При лікуванні больового синдрому курс терапії триває до 7 днів.

Термін придатності

2 роки


Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.


Побічні реакції

Можливе виникнення діареї як протягом перших днів застосування мефенамінової кислоти, так і після кількох місяців її безперервного прийому,

дзвін у вухах ,біль в епігастральній ділянці, біль у животі, гематемезис, анорексія, печія, нудота, метеоризм, блювання.


Категорія відпуску

Без рецепта: таблетки № 10 (10 × 1), № 20 (10 × 2).

За рецептом: таблетки № 100 (10 × 10).