КАЛІЮ ОРОТАТ таблетки 500 мг

АТ Лубнифарм
Інструкція

Показання.

Комплексна терапія захворювань печінки та жовчних шляхів, спричинених гострими та хронічними інтоксикаціями (окрім цирозів печінки з асцитом), дистрофії міокарда, інфаркту міокарда, хронічної серцевої недостатності II-III стадії, аритмій (екстрасистолій), аліментарної та аліментарно-інфекційної гіпотрофії у дітей, прогресуючої м’язової дистрофії, анемії, галактоземії, дерматозів.

Застосовують також при підвищених фізичних навантаженнях та у період відновлення після тяжких захворювань.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до діючої речовини та до інших компонентів препарату. Цироз печінки з асцитом, гостра та виражена хронічна ниркова недостатність, лімфогранулематоз, злоякісні захворювання органів кровотворення, гіперкаліємія.

Спосіб застосування та дози.

Калію оротат приймають внутрішньо за 1 годину до їди або через 4 години після їди. Таблетки ковтають не розжовуючи, запиваючи 150-200 мл води.

Дорослим призначають по 250-500 мг 2-3 рази на добу. Добова доза становить 0,5 мг-1,5 г. В окремих випадках, у разі необхідності посилення терапевтичного ефекту, добову дозу для дорослих збільшують до 3 г.

Курс лікування – 3-5 тижнів, при необхідності курс лікування повторюють через місяць.

Дітям віком від 5 років калію оротат призначають у добовій дозі 10-20 мг/кг маси тіла. Зазначену добову дозу розподіляють на 2-3 прийоми.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Побічні реакції.

Препарат зазвичай добре переноситься. В окремих випадках можливі алергічні реакції (включаючи дерматит, шкірні висипи) та диспепсичні реакції (включаючи нудоту, блювання, діарею), які швидко минають при відміні препарату.

У разі застосування у високих дозах при дотриманні низькобілкової дієти можливий розвиток жирової дистрофії печінки.

Можливий розвиток гіперкаліємії, що супроводжується парестезіями, змінами показників ЕКГ.

Категорія відпуску. Без рецепта.