АСКОРБІНОВА КИСЛОТА таблетки 50 мг

АТ Лубнифарм
Інструкція

Показання.

Профілактика та лікування дефіциту вітаміну С.

Забезпечення підвищеної потреби організму у вітаміні С у період росту, вагітності або годування груддю; при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, при інфекційних захворюваннях та інтоксикаціях, геморагічних діатезах, у комплексній терапії кровотеч (носових, легеневих, маткових); при променевій хворобі, хворобі Аддісона, передозуванні антикоагулянтів, при ушкодженнях м’яких тканин та інфікованих ранах, що повільно загоюються, переломах кісток.


Протипоказання.

Підвищена чутливість ко компонентів препарата,тромбоз,тромбофлебіт,цукровий діабет,тяжкі захворювання нирок,непереносимість фруктози.


Спосіб застосування та дози.

Препарат приймати внутрішньо після їди.Дорослим та дітям віком від 14 років з метою профілактики слід приймати по 1-2 таблетці(50-100мг) на добу,дітям віком від 4 до 14 років по 1 таблетці(50мг) на добу.Лікувальні дози для дітей віком від 14 років і дорослих становлять по 1-2 таблетці(50-100мг) 3-5 разів на добу,для дітей віком від 4 до 7 років по 1-2 таблетці(50-100мг) 2-3 рази на добу, для дітей віком 7-10 років по 2 таблетки (100мг) 2-3 рази на добу,дітям віком 10-14 років 2-3 таблетки(100-150мг) 2-3 рази на добу.


Термін придатності. 3роки


Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.


Побічні реакції

З боку травного тракту: при застосуванні у дозі понад 1 г на добу – подразнення слизової оболонки травного тракту, печія, нудота, блювання, діарея.

З боку сечовидільної системи: ушкодження гломерулярного апарату нирок, кристалурія, утворення уратних, цистинових та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах, ниркова недостатність.

Алергічні реакції: шкірні висипання, екзема, свербіж, набряк Квінке, кропив’янка; іноді – анафілактичний шок при наявності сенсибілізації.

З боку обміну речовин: порушення обміну цинку, міді


Категорія відпуску. Без рецепта.