КАРДІОСЕД краплі

АТ Лубнифарм
Інструкція

Показання.

Застосовувати у складі комплексного лікування підвищеної нервової збудливості; легких форм неврастенії, що супроводжуються дратівливістю, тривожністю, страхом, підвищеною втомлюваністю, психічним виснаженням; порушення сну внаслідок нервового напруження; серцево-судинних неврозів; ранніх стадій артеріальної гіпертензії.

Протипоказання.

Алкоголізм в анамнезі. Одночасне застосування лікарських засобів, що містять алкоголь. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки. Цироз печінки. Період вагітності або годування груддю. Депресія та інші розлади, що супроводжуються пригніченням діяльності центральної нервової системи. Виражена артеріальна гіпотензія та брадикардія. Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів лікарського засобу, бронхіальна астма і спазмофілія. Дитячий вік (до 18 років).

Спосіб застосування та дози.

Лікарський засіб застосовувати всередину дорослим по 20–30 крапель 3 рази на добу, попередньо розвівши краплі у невеликій кількості води.

Тривалість курсу лікування визначається лікарем індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням характеру, ступеня тяжкості патологічного процесу, особливостей перебігу захворювання, переносимості препарату та стабільності досягнутого лікувального ефекту.

У разі відсутності пробки-крапельниці для застосування лікарського засобу, закупореного пробкою закупорювальною, використовувати скляну піпетку медичну, при цьому доза застосування не зміниться.

Термін придатності.

2,5 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Побічні реакції.

З боку травної системи: нудота, печія, спастичний біль у животі.

З боку серцево-судинної системи: зниження артеріального тиску, уповільнення серцевого ритму.

Алергічні реакції шкіри: почервоніння, висипання, свербіж, набряк шкіри.

З боку центральної та периферичної нервової системи: запаморочення, сонливість, пригнічення емоційних реакцій, депресія, загальна слабкість, зниження розумової та фізичної працездатності.

Частота виникнення таких побічних дій невідома.

Категорія відпуску.

Без рецепта.