Кар'єра
Загальними зусиллями працівників АТ «Лубнифарм» підприємство виходить на високий рівень. Цьому в першу чергу сприяє формування команди, направленої на конкретні дії, метою якої являється не отримання грошей, а виробництво якісних, безпечних та ефективних препаратів по доступним цінам
Наші переваги
Заробітна плата
Конкурентна офіційна стабільна заробітна плата. Система преміювання на основі КПЕ
Офіційне працевлаштування
Гарантійне працевлаштування для кожного
Медичне страхування
Повне медичне страхування за кошт компанії
Відпустка
До 28 днів оплачуваної відпустки
Можливості в компанії
Працівники АТ «Лубнифарм» — кваліфіковані фахівці, які працюють в інтенсивному режимі над вирішенням складних питань. Ми будемо раді бачити в нашій команді цілеспрямованих, енергійних людей, що прагнуть до особистого та професійного зростання. Натомість АТ «Лубнифарм» пропонує нашим співробітникам достойну і стабільну заробітну плату, перспективу кар'єрного та професійного зростання, додаткові заохочення за досягнення в роботі.
Працівники АТ «Лубнифарм» — кваліфіковані фахівці, які працюють в інтенсивному режимі над вирішенням складних питань. Ми будемо раді бачити в нашій команді цілеспрямованих, енергійних людей, що прагнуть до особистого та професійного зростання. Натомість АТ «Лубнифарм» пропонує нашим співробітникам достойну і стабільну заробітну плату, перспективу кар'єрного та професійного зростання, додаткові заохочення за досягнення в роботі.

Актуальні вакансії
КАР'ЄРА В ЛУБНИФАРМ
Якщо ви бажаєте стати частиною нашої компанії, будь ласка, залиште заявку на зворотний зв'язок або зателефонуйте самостійно за вказаним номером +38 (050) 301-89-06. Ми готові відповісти на всі ваші запитання, та надати необхідну інформацію стосовно вакансії.
Бажаєте працювати в професійній команді?