Фармаконагляд
АТ «Лубнифарм» піклується про безпеку своєї продукції на кожному етапі розробки лікарського засобу та після його впровадження в клінічну практику.
Наша ГОЛОВНА МЕТА – безпека пацієнта і впевненість лікаря в ефективності виробленої нами продукції.

Якщо у Вас є інформація про випадок побічної реакції або відсутність ефективності лікарського засобу, виробленого АТ «Лубнифарм» просимо проінформувати нас зручним способом:
зв'язатись з Уповноваженою особою з фармаконагляду за телефоном: ­+38 (050) 351-99-52
відправити е-mail: cezik@lf.com.ua
заповнити карту-повідомлення про побічну реакцію чи відсутність ефективності при медичному застосуванні на нашому сайті:
або завантажити форму, заповнити та надіслати на електронну адресу cezik@lf.com.ua

Інформаційний лист-звернення до фахівців системи охорони здоров'я щодо ризику, пов'язаного із застосуванням Metamizole: ризик медикаментозного ураження печінки.

Інформаційний лист-звернення до медичних та фармацевтичних працівників: «Важлива інформація з мінімізації ризику аневризми і дисекції аорти та регургітації/недостатності серцевого клапана при застосуванні системних та інгаляційних фторхінолонів».

Інформаційний лист-звернення до медичних та фармацевтичних працівників: «Нагадування про обмеження застосування антибактеріальних лікарських засобів, що належать до класу фторхінолонів для системного та інгаляційного застосування, оскільки існує ризик виникнення тривалих серйозних побічних реакцій».

Подання повідомлення означає згоду пацієнта та/або заявника на обробку та зберігання персональних даних АТ «Лубнифарм» або уповноваженою ним особою. Відправник повідомлення підтверджує, що надана ним інформація є повною, точною і достовірною;
При наданні інформації не порушується чинне законодавство, законні права та інтереси третіх осіб;
Інформація про пацієнта зберігається конфіденційно. Відомості які повідомляє особа не будуть поширені публічно.
З особою, яка направила повідомлення, може зв'язатися представник відділу фармаконагляду для уточнення інформації, поданої у повідомленні. АТ «Лубнифарм» зобов'язується припинити обробку персональних даних з моменту отримання заяви про це на адресу cezik@lf.com.ua або через сервіс зворотного зв'язку на сайті (www.lubnypharm.com).
Якщо Ви маєте намір повідомити про випадок побічної реакції (ПР) та/або відсутність ефективності (ВЕ) лікарського засобу (ЛЗ), вакцини, туберкуліну та несприятливу подію після імунізації (НППІ) ви можете заповнити інтерактивну форму зворотного зв'язку: